Provoz ambulance  je v běžném režimu.

Pokud máte příznaky respiračního onemocnění (rýma, dráždivý kašel, zvýšená teplota, ztráta čichu nebo chuti…) nechoďte do ambulance  a přeobjednejte se.

Nadále platí povinnost používat respirátor třídy FFP2, nebo nanoroušku. Nepoužívejte u nás v ordinaci prosím respirátory jakékoliv třídy s výdechovým ventilem. Tyto ochranné prostředky totiž chrání výhradně jejich nositele, ale už nikoliv  okolí, což je zásadní při snaze zabránit šíření nákazy.

K objednání do naší ordinace využívejte primárně objednávkový formulář na webových stránkách, je to nejjednodušší a nejrychlejší způsob objednání. Telefonem se můžete objednat  jen v pracovní době naší ordinace. Na SMS zprávy nebude brán zřetel.  Hovory mimo pracovní dobu nebo o víkendech či svátcích nemohou být zpětně vyřízeny.  Pacienti mladší 18 let musí přijít na vyšetření s rodiči, nebo zákonným zástupcem.

Pokud Vám opakovaně  v pracovní době nezvedáme telefon, je to tím, že se právě plně věnujeme pacientům. V tomto případě  napište Váš dotaz na naší emailovou adresu info@alergologie-ul.cz.

Vakcinaci proti Covid-19 zde neprovádíme.

Děkujeme za pochopení.